Fuar Kargo Taşımacılığı

 • Fuar Kargo Taşımacılığı

  Fuar Kargo Taşımacılığı

  Fuar taşımacılığı Sanex Express zamanında teslimatı garanti ediyor. Sanex Express kargo uluslararası fuar kargo taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

  Fuarlar kargo uluslararası piyasalara açılmanın pazarların güncel durumunu takip etmenin ve firmaların mevcut saygınlığını tescil etmelerinin en önemli yöntemi olarak kabul görmüştür. Firmamız deneyimli kadrosu ve yaygın acente ağıyla Fuar taşımacılığı proje etkinlik katılımlarında Rusya Fuar taşımacılığı ile ilgili olarak tüm servis detaylarını sizin adınıza düşünür. Bilindiği üzere Fuar taşımacılığı zamana dayalı olması yüksekliği boyutuyla riske edilmemesi gereken en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren Fuar taşımacılığı türüdür. Zamanlama konusunda hata yapılmaması risklerin en baştan alınan önlemler ile asgariye indirilmesi, olası önlem ve zorunlulukların katılımcıya en baştan bildirilerek uzun vadeli işbirliklerinin temelinin atılması bu alanda zaruri prensiplerimizdir.

  Fuar Taşımacılığı

  Sanex firmamız Fuar taşımacılığı aşağıda sayılan tüm alanlardaki hizmet agımızı sergileyebileceği önemli ve prestiji yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir. Hızlı bir gelişim içerisinde olan dünya ticaretinde fuarlar kanalı ile farklı ülkelerde firmanızı tanıtmak, zaman ve bütçe planlamasının iyi yapılmasını gerektirir. Fuarların önemli ön hazırlıklarından birini oluşturan Fuar taşımacılığı hizmetini sağlayabilmek ise titizlik sağlıklı bilgi akışı ve doğru bilgiyi uygulamaya geçirme becerisi gerektirir..

  Uçak Kargo Taşımacılığı

  Uçak kargo taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız Fuar, Kongre, Seminer, Tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için ugraşıyor. Sanex sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik Sanex Fuar Express kargo kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

  Sanex Fuar Express taşımacılığı bilindiği üzere. Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem birçok konu başlığını içinde lojistik hizmet türüdür. Fuar lojistiğinde mutluaka  olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış. Sanex Fuar Express kargo Kazakistan fuar organizasyonlarınızda gümrükleme (Türkiye ve yurtdışı) hizmetleri fuar alanında indirme, Depolama yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri sunmaktayız.

  Fuar Taşımacılığı

  Sanex Fuar taşımacılığı kapıdan kapıya kargo hizmeti, teslimatları bir sorun olmaktan ortadan kaldırmaktadır. Sanex Fuar kargo firmasının kurumsal kimliğinin araştırılmasında yarar vardır. Kurumsal olmayan şirketlerin sunduğu hizmette çeşitli aksamalar meydana gelebilmektedir. Sanex Fuar taşımacılığı kalitesinden emin olunan kargo şirketleri ile irtibata geçilmelidir. Sanex firması karayolu ve havayolu transferleri ile tüm kargo gönderilerinin teslimini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Sanex Fuar  günün her saatinde hizmet vermektedir. Sanex Fuar kargo şirketi profesyonel, güvenli, hızlı bir kurye, kargo, tedarik ve Fuar taşımacılığı hizmetlerini sağlamakta ve bunların tamamını en üstün seviyedeki bir kalite anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

  Azerbaycan-Rusya- Kazakistan- Ukrayna ve Türk cumhuriyetlerine yaptığımız.

  Sanex kargo Rusya’da 3 merkez ofis,16 acentasıyla, hizmet veriyor. Sanex Express kargo teslimat yapıyor. kargoların tüm gümrükleme işlemlerini Sanex Express kargo tarafından yapıyor. Sanex Express kargo her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanısıra. Azerbaycan-Rusya- Kazakistan- Ukrayna ve Türk cumhuriyetlerine yaptığımız. Direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200’ü aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express Kargo geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor.

  Fuar taşımacılığı Fuar malları numune ve dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir. Hava kargo taşımacılığında kargo otomosyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız ,acenteler ve havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. Böylece dogru bilgileri dogru yerlere anında aktarılır. Sanex Fuar taşımacılığı sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor. Sanex Fuar taşımacılığı güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder. Böylelikle gönderiniz dogru zamanda dogru yerde, son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları kara yada hava yolu sağlayarak fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi fuar alanında alıcısına ulaştırıyor.

  Hizmetlerimiz

  Azerbaycan Fuar Taşımacılığı Gümrükleme depolama, Rusya Fuar Taşımacılığı Gümrükleme ve depolama, Kazakistan Fuar Taşımacılığı Gümrükleme ve depolama, Ukrayna Fuar Taşımacılığı Gümrükleme ve depolama Hizmetleri Azerbaycan Fuar Logistik, Rusya Fuar Logistik, Kazakistan Fuar Logistik, Türkmenistan Fuar Logistik, Ukrayna Fuar Logistik, Azerbaycan Fuar Hava kargo, Rusya Fuar Hava kargo, Kazakistan Fuar Hava kargo, Türkmenistan Fuar Hava kargo, Ukrayna Fuar Hava kargo, Azerbaycan Fuar Karayolu Taşımacılık, Rusya Fuar Karayolu Taşımacılık, Kazakistan Fuar Karayolu Taşımacılık, Türkmenistan Fuar Karayolu, Ukrayna Fuar Karayolu Taşımacılık

  Sanex Express Kargo

  Sanex Express Fuar servis verdiği fuar hizmeti konusunda operasyon ağı oluşturarak iş süreçlerinizi düzenler kapınızdan fuar standına kadar olan Türkiye genelinde ve uluslararası alanda tüm Fuar taşımacılığı faaliyetiniz yönetir. Uyguladığımız çözümler maliyetlerinizi kontrol altına alarak kar düzeyinizi arttırmanıza ve operasyonlarınızı düzenleyerek güvenilir bir şekilde serginizin zamanında stantınızda sergilenmiş olmasını sağlar. Taşıma sürecinin yanı sıra tüm evrak süreçleri titizlikle takip edilerek; oluşabilecek aksaklıları önceden gözlemlenir ve herhangi bir aksaklığa sebebiyet vermeden önce giderilir. Fuarlar Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar ve konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda katılımcı firmalar, stand imalatçıları, fuar ve sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

  Sanex Express deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama fuar alanı danışmanlığı hizmeti vermektedir. Dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (hava ve karayolu intermodal) fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

  Sanex Müşteri Odaklı Entegre Fuar Taşımacılığı Hizmeti

  Sanex müşteri odaklı organizasyon yapısıyla entegre Fuar taşımacılığı hizmeti sunan. Sanex Express sahip olduğu filosu, yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, yüksek hizmet kalitesi ile hizmet veriyor. Sanex dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır. Sanex Uluslararası ticaretin ve  global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar. Müşteriye özel katılımcı firmalar, stand imalatçıları, fuar ve sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır. Kargo taşımacılığı konusunda deneyimli firmamız uzman kadrosu ile tüm dünya ülkeleri fuarlarının anlaşmalı Fuar taşımacılığı acentesidir ve fuar nakliyesi yapmaktadır.

  Fuar eşyalarının katılımcıdan adresinden alınması
  İşlemler için dağıtım noktasına getirilmesi
  Geçici ya da kati ithalat için gerek gümrük işlemlerinin yapılması,
  Fuar eşyanızın dünyanın her yerine hava ve karayolu kombine taşıma yöntemleri
  Varış ülkesinde geçici ya da kati ithalat gümrükleme işlemlerinin yapılması,
  Eşyanın fuar öncesi varış ülkesinde depolanması
  İstenilen tarih ve saatte standa teslimi,
  Fuar öncesinde, fuar esnasında ve sonrasında oluşabilecek müşteri ihtiyaçları için görevli bulundurulması ,
  Fuar alanında gerekli iş gücü ve teknik ekipmanın (forklift, transpalet,vinç vb) sağlanması.
  Boş kutu ve ambalajların fuar bitimine kadar depolanması, fuar bitiminde katılımcıya iadesi,
  Eşyanın dönüş için standtan alınması,
  Yurtdışından dönüş gümrük işlemlerinin yapılması,
  En uygun dönüş nakliyesinin yapılması,
  Yurda giriş gümrük işlemlerinin yapılması
  Eşyanın katılımcıya teslimi

  Katılımcılara Özellikle Fuar Taşımacılığı Hizmetleri Vermektedir.

  Fuar ve sergi ürünlerinin uluslararası taşıma şekli lokal ve global gümrükleme süreçleri, sevk belgelerinin hazırlanması, adresten alınıp standa teslim. Tekrar kuruma ulaştırılmasına kadar geçen tüm süreçte hizmet vermektedir. Bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, muhtemel aksaklık ve hataların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla gereken en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren Fuar taşımacılığı türüdür.

  Sanex Güçlü Altyapı ile Entegre Çözümler Üretiyoruz…

  Sanex Fuar taşımacılığı olarak güçlü altyapımız, entegre çözümlerimiz, uzman kadromuz ile fuar ve etkinlik lojistiği alanında dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Sanex gümrük işlemleri uluslararası taşıma gümrüklü gümrüksüz dahili taşıma, paket  konumlandırma boş kap depolama vb. organizasyonun tüm aşamalarını eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz.

  Fuar Taşımacılığı

  Sanex LOJİSTİK, 2009 yılından beri özelikle uluslararası kargo taşımacılığında uzmanlaşmış kadroların deneyim ve birikimleri üzerinde kurulmuştur. Fuarın binlerce firmanın yurtdışı kargo taşımacılığı hizmetini başarıyla vermiştir. Türkiye’de yurtdışı fuar kargo taşımacılığının en etkin ve profesyonel kuruluşudur. Sanex Express sergilenecek eşyanızın nakliye yöntemi yurtdışı gümrük prosedürleri gereken evrakları eşyanızın sizden alınıp sergi alanına teslim ilgili her türlü konuda acentelik hizmeti vermektedir.

  Fuar Taşımacılığı Gümrük Hizmeti

  Fuar taşımacılığı gümrük konusunda derin bilgi ve deneyime sahip, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman bir şirkettir. Çeşitli gümrük hizmet ihtiyaçları için geniş bir yelpazede hizmet sunarız. Gümrük hizmetleri gümrük çekim işlemlerinin sorunsuz ve etkin bir şekilde gerçekleşmesine destek verir. Gümrük konusundaki uzmanlığımız müşterilerimizin kendi ana işlerine odaklanmalarını ve gönderileri dünyanın dört bir yanına ulaşırken rahat etmelerini sağlar!

  Fuar Depolama Hizmeti

  Uçak kargo gümrük  derin bilgi ve deneyimi, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman kadrosuyla kargo hizmetinde müşterilerine gümrük ve depolama hizmetlerinde daima kaliteyi ön planda tutmuştur. Katılımcı firmanın resmi Fuar kargo taşımacılığı firması ile zamanında irtibata geçip talep ettiği hizmetler ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmaları önemle tavsiye olunur. Sanex kargo taşımacılığı hizmetlerinde Fuar taşımacılık günümüz koşullarında sağlıklı bir şekilde ticaret yapmanın temel kurallarından bir tanesi maliyetleri çok iyi ayarlamaktan geçmektedir.

  Sanex Fuar kargo taşımacılığı parsiyel kargo ve nakliye maliyetleri ise ithalat ve ihracatın temelini oluşturmaktadır. Hizmetlerinde yükleriniz veya ürünlerinizi uluslararası alanda faaliyet gösteren diger rakip firmalara göre çok daha ekonomik ve uygun fiyatlar ile taşınır. Parsiyel kargo nakliye fiyatlarında en uygun ve cazip teklif için Sanex Express kargo müşteri temsilcisi ile görüşebilir veya bizlere mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

  Sanex Express Kargo Fuar Taşımacılık

  Sanex taşımacılığı eşya nakliyatında dikkat edilmesi gereken husus firmanın sizlere söz verdiği zaman eşyalarınızı sizden teslim alması ve yine söz verdiği zaman sizlere teslim etmesidir. Sanex kargo taşımacılığı parsiyel nakliye işleminde nakliye firmasına taşıma tarihi ve teslimat tarihi ile ilgili 2-3 günlük opsiyon tanımalısınız. Sanex Fuar kargo nakliyat talepler doğrultusunda gerçekleştiğinden sizlerin istediği gün ve saatte eşyalarınızın teslim alınması ve istediğiniz zamanda tessi biraz güçleşmektedir. Sanex Parsiyel kargo nakliye tercihi yaparken ise mutlaka Kurumsal ve Referanslı ev eşyası taşıma firmlim edilmeaları ile görüşün. Maalesef sektörümüzde çok sayıda korsan firma olduğundan yanlış bir tercih yapmanız durumunda hem maddi hemde manevi olarak zararlarınız olabilmektedir..

  Sanex Express Depolama

  Sanex Fuar taşımacılık ve depolama ve dağıtım hizmetleri düzenli olarak denetlenmektedir. Hizmetlerimiz müşterilerimizin verimli. Fuar kargo taşımacılığı gereksinimlerini karşılamak yardımcı olmaya devam sağlamak için yapılır. Sanex parsiyel kargo ekibi, bu iş deneyimi yılar ve uzun vadeli ve mutlak profesyonelliği ile büyük ölçekli atamaları işleyebilir. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetleri, süreç boyunca döngü içinde kalmak müşterilerine yardımcı olur. Fuar taşımacılık depolama ve dağıtım hizmetleri gereksinimleri için bugün uzmanlarla ve bize işinizde olumlu bir fark yaratmak için izin verir. Uçak kargo ayrıca, kargo, tedarik zinciri yönetimi uzmanları entegre bir şekilde iş ile uyum sağlamak için özellikle. Fuar kargo taşımacılığı süreç tasarımı olıracakt. Depolama hizmetleri stok kontrolü ve yönetimi, yük binası saha yönetimi, statik ve dinamik ikmal, paketleme, kargo taşımacılığı entegrasyonu kalite içeren geniş bir hizmet yelpazesi içerir.

   

  Comments are closed.