SANEX FUAR KARGO TAŞIMACILIĞI

sanex-fuar-tasimaciligi

Rusya gidecek ürünlerin 10 kğ dan Başlayıp 2000 kğ kadar olan her türlü ürünlerinizi ve Kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye ve Rusya gümrükleme işlemlerini Sanex Express tarafından yapılıp Rusya'da herşey dahil kapı teslim hizmetleri Sunuyor. Sanex Express kargo vermiş oldugumuz hizmetler Rusya Uçak Kargo, Rusya Express Kargo, Rusya Gümrükleme, Rusya Parsiyel Taşımacılığı, Rusya Fuar Taşımacılığı ve Rusya Fuar Organizasyon Hizmetleri, Rusya'da Otel ve konaklama, Rusya için Uçak Kiralama

Rusya Fuar Taşımacılığı Kazakistan Fuar Taşımacılığı Ukrayna Fuar Taşımacılığı Yurtdışında düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların, ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin Turkiye de ki adresinden alınıp, Sanex Express kargo tarafından gerekli gümrük işlemleri yapılarak fuarın yapılacağı ülkeye nakliyesi ve katılımcı firmanın standına bırakılması. Sanex Express kargo Fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız Fuar, Kongre, Seminer, Tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece satış odaklı kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun Sanex Express fuar kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Sanex Express kargo bilindiği üzere Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Sanex Express Fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış Sanex Express kargo, yurtdışı fuar organizasyonlarınızda hizmet vermektedir.

Sanex Express kargo Rusya Fuar Taşımacılığı, Kazakistan Fuar Taşımacılığı, Ukrayna Fuar Taşımacılığı, ve Gümrükleme hizmetleri fuar alanında indirme, Depolama yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri sunmaktayız.

× Whatsapp 7/24