Fiyat Talep Formu

SANEKS ULUSLARARASI KARGO VE KURYE TURİZM HİZMETLERİ DIŞ TIC.LTD.ŞTİ

Call Center : +90 212 474 65 65 Pbx  Mobil whatsapp.+90 507 354 53 53

Sanex Express kargo fiyat taleb formu hizmetimizi kullanarak, gönderi yüklemeniz için en kısa zamanda fiyatı alabilirsiniz. Sanex Express Kargo ile yurtdışı gönderilerinizi en kolay şekilde hazırlamanızı ve paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.

RUSYA Kaynaklı Sanex Express Rusya’da 3 merkez ofis,16 acentasıyla, hizmet veriyor. Sanex Express Rusya her yerine teslimat yapıyor. Kargoların tüm gümrükleme işlemlerinide Sanex yapıyor. Sanex Express her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanısıra Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Tataristan ve Türkmenistana yaptığımız direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200’ü aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. fuar malları numune ve dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir.


Gönderinizin gerekli şekilde paketlenmesini sağlamakla, yalnızca -herhangi bir aksilik olduğu takdirde- sigorta poliçesinde belirtilen haklarınızı korumakla kalmaz,ayrıca gönderinizin herhangi bir nedenle zarar görmesini de engellersiniz. Sanex Express kargo gönderilerinizi kolay şekilde hazırlamanızı  paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.

Rusya Parsiyel ve Fuar Kargo Taşımacılığı, Kazakistan Parsiyel Kargo Fuar Taşımacılığı, Özbekistan Parsiyel Kargo Fuar Taşımacılığı, Ukrayna Parsiyel Kargo Fuar Taşımacılığı, Türkmenistan Parsiyel Kargo Fuar Taşımacılığı, Tataristan Parsiyel Kargo ve Fuar Taşımacılığı,

Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Ukrayna, Tataristan ve Türkmenistan Parsiyel Kargo ve Fuar Taşımacılığı

İLETİŞİM BİLGİLERİ


    Gönderi Türü
    KoliPaletDosya
    Gönderi Şekli
    HavayoluKarayoluFuar

    × Whatsapp 7/24