Sanex Kargo Hizmetler

yasak-gonderiler-2

Sanex Express kargo uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, Express kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile Sanex Express kargo ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir. 

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağının gereklerine göre hareket eden Sanex Express kargo hedeflenen zamanda ve süratli teslimat ilkesini, fiyat avantajları ile birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ile desteklemektedir. 
Sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi, esnek dağıtım koşulları, kısacası ihtiyacınız olan servis için siz de Sanex Express kargo sistemine dahil olun. 

TÜRKİYE'nin Her Yerinden Kargo Hizmetlerimiz

Express Kurye Servisi
Fuar Kargo Taşımacılığı
Parsiyel Kargo Taşımacılığı 
Kapıdan Kapıya Taşımacılık
Komple Taşımacılık
Gümrükleme Hizmetleri
Evden Eve Eşya Taşımacılığı
Fuar Kargoları Depolama

Diğer taşıma modlarına kıyasla daha hızlı bir servis talep eden müşterilerimiz için, onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gümrükleme ve iç taşıma dahil kapıdan kapıya teslim imkanı da yine sunduğumuz avantajlardan biridir. Tüm ithalat ve ihracat yükleriniz, dünyanın neresinden yada neresine olursa olsun; en güvenli, en hızlı şekilde size ve müşterilerinize isterseniz havalimanı isterseniz kapı teslim olarak ulaştırılır. Tüm gönderilerinizde istendiği takdirde kargolar adresinizden alınarak havalimanına ulaştırılması da organize edilebilinir. Amerika, Uzakdoğu, ve Avrupa’nın birçok yerinden konsolide servis olanağını yanı sıra gümrükleme dahil kapıya teslim olanağı da sağlamaktadır. Globalleşme ile birlikte insanların satın alma alışkanlıkları, bununla birlikte değişen Dünya ticareti’nin bugün gelmiş olduğu noktada önemi ve kullanımı çok daha artmış olan Uluslararası Express Kurye taşımacılığı vasıtasıyla ürünlerinizi, numunelerinizi, evraklarınızı hatta hediyelerinizi kapınızdan alınıp kapıya teslim edilecek şekilde yollamanız mümkün. Geniş bir yelpazede sunduğumuz doküman ve paket taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra gönderi takibi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza tam uyan hizmetler sunuyoruz.

× Whatsapp 7/24