SANEX PARSİYEL KARGO TAŞIMACILIĞI

sanex-parsiyel-tasimaciligi-3

Sanex Express parsiyel kargo hizmetimiz 50 kğ dan başlayıp 2000 kğ kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı  Türkiye genelinde adresten alıp ve alıcı ülkede Gümrükleme işlemlerini Sanex Express tarafından yapılıp herşey dahil kapı teslim hizmetleri sunuyor. Uçak Kargo, Express Kargo, Gümrükleme, Parsiyel Kargo Taşımacılığı, Fuar Kargo Taşımacılığı ve Fuar Organizasyon Hizmetleri, Otel ve konaklama, Uçak Kiralama Hizmetleri

Sanex Express müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülkelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır .Sanex Express kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konusunda sizlere profesyonel çözümler sunar.

Sanex Express kargo müşterilerine komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel kargo taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Parsiyel kargo taşımacılık hizmetini ürünü az olan şahıs yada kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesi saglayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlayabiliriz. Sanex Express kargo müşterilerinden aldıgı ürünleri kendi depolama alanında toplayarak illere veya bölgelere ürün havuzu oluşturmaktadır.

Sanex Express kargo nakliye esnasında mamullerin zarar görmemesi içinde gerekli paketleme işlemleri yaptıktan sonra ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış ülkesi ve noktası tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış saglamaktadır.

Sanex Express parsiyel kargo hizmetimiz ile eşyalarınız ve ya ürünleriniz sorunsuzca istediginiz yere ulaştırılaçaktır. Eger parsiyel kargo hakkında daha ayrıntılı bilgi almak iterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Nakliyelerinizde sorunsuz hizmetanlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmıyaçaksınız firmamız nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size taahüt eder. Taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız ize en profesyonel çözümler sunmaktadır.


× Whatsapp 7/24