SANEX GÜMRÜKLEME VE DEPOLAMA

sanex-gumrukleme-depolama-hizmeti
326640

Sanex Express kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

Yurtdışı gümrük hizmeti Sanex Express Yurtdışı Gümrük Hizmeti, Rusya Gümrük Hizmeti, Kazakistan Gümrük Hizmeti,Ukrayna Gümrük Hizmeti, Özbekistan Gümrük Hizmeti, Tataristan Gümrük Hizmeti, Tükmenistan Gümrük Hizmeti konusunda derin bilgi ve deneyimi, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman kadrosuyla Sanex Express kargo yurtdışı kargo hizmetinde müşterilerine hizmetlerinde daima kaliteyi ön planda tutmuştur.

Sanex Express Yurtdışı Gümrük Hizmeti, Rusya Gümrük Hizmeti, Kazakistan Gümrük Hizmeti,Ukrayna Gümrük Hizmeti, Özbekistan Gümrük Hizmeti, Tataristan Gümrük Hizmeti, Tükmenistan Gümrük Hizmeti

Sanex Express, gümrük konusunda derin bilgi ve deneyime sahip, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman bir şirkettir. Çeşitli gümrük hizmet ihtiyaçları için geniş bir yelpazede sunduğumuz Yurtdışı Gümrük Hizmeti, gümrük çekim işlemlerinin sorunsuz ve etkin bir şekilde gerçekleşmesine destek verir. Ayrıca, gümrük konusundaki uzmanlığımız müşterilerimizin kendi ana işlerine odaklanmalarını ve gönderileri dünyanın dört bir yanına ulaşırken rahat etmelerini sağlar!

Sanex Express Yurtdışı Gümrük Hizmeti

• Müşterilerin yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirilmesi
• Sanex Gümrük mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti öneriler sunulması
• Serbest bölgelerde yapılan ithalat, ihracat ve transit işlemlerinin profesyonelce sunulması
• Dahilde işleme, geçici çıkış, geçici kabul, yabancı sermayeli şirket  kuruluşları, ithal lisansları, kontrol
• Dış ticaret ve gümrük fizibilite raporları sunumu
• Karşılıklı güvene dayalı çalışma anlayışı

Sanex Express Yurtdışı Gümrük Hizmeti, Rusya Gümrük Hizmeti, Kazakistan Gümrük Hizmeti,Ukrayna Gümrük Hizmeti, Özbekistan Gümrük Hizmeti, Tataristan Gümrük Hizmeti, Tükmenistan Gümrük Hizmetinde çözüm ortağı kanallarıyla, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile çalışarak, elementer Sigortalar, Sağlık, Hayat, BES ve Kredi Sigortaları konularında hizmet vermektedir.

× Whatsapp 7/24