Fiyat Listesi

Fiyatlar da Para Birimi DOLAR cinsindendir. 
Uluslararası taşımacılık hizmetleri KDV'ye tabi değildir. 
Fiyatlar İstanbul'dan yurtdışına taşımacılık fiyatlarıdır; İstanbul dışından toplanan gönderilerde yurtiçi taşıma bedeli eklenir. Gerek IATA gerekse taşımacılık yapılan ülke yasaları ile yasaklanmış mallar ile tehlikeli maddeler taşınamaz. 

Değeri 100 Amerikan dolarına kadar olan tüm gönderiler otomatik sigorta kapsamındadır. Daha yüksek değerli gönderileriniz için dilediğiniz takdirde ek sigorta primi ödeyerek paketlerinizi sigorta ettirebilirsiniz. 
Belirtilen fiyatlar gümrükleme ücreti dahil kapıdan kapıya teslim masraflarını kapsamaktadır. Aksi belirtilmedikçe alıcı ülkedeki gümrük vergi ve harçları alıcıya fatura edilir. Fiyatlara, günün koşullarına göre değişebilecek oranda Yakıt ve / veya Güvenlik Fiyat Artışı Müşteri Katılım Payı eklenebilir. Hafif fakat hacmi fazla paketler için hacimsel ağırlık hesabı yapılmaktadır. Buna göre paketinizin ebatları cm. cinsinden birbiriyle çarpılarak çıkan rakamın 5000'e bölümü, paketin hacimsel ağırlığını verir.
(En * Boy * Yükseklik) / 5000 Gönderinin brüt ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak büyük olanı ücretlendirilir.

fiyat-listesi

İLETİŞİM BİLGİLERİ


    Gönderi Türü
    KoliPaletDosya
    Gönderi Şekli
    HavayoluKarayoluFuar

    × Whatsapp 7/24