Sanex Fuar Taşımacılığı

sanex-fuar-tasimaciligi

Rusya Fuar Taşımacılığı, Kazakistan Fuar Taşımacılığı,Ukrayna Fuar Taşımacılığı Yurtdışında düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların, ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin Turkiye de ki adresinden alınıp, Sanex Express tarafından gerekli gümrük işlemleri yapılarak fuarın yapılacağı ülkeye nakliyesi ve katılımcı firmanın standına bırakılması.
Sanex Express kargo Fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız Fuar, Kongre, Seminer, Tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece "satış odaklı" kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, Sanex fuar kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Sanex Express kargo bilindiği üzere Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış Sanex Express kargo, yurt dışı fuar organizasyonlarınızda
Rusya Fuar Taşımacılığı, Kazakistan Fuar Taşımacılığı, Ukrayna Fuar Taşımacılığı, ve Gümrükleme hizmetleri fuar alanında indirme, Depolama yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri sunmaktayız.